Musikkfest Tromsø program for dag.

Gratis utendørskonserter i Tromsø sentrum lørdag 18.august, fra klokken 12.00 -17.00. Se hvor de forskjellige scene ligger HER.

Scene 2 - Hagen på Hildr

12.00 Robin Ra’Baldr

12.50 Cleareye

--------------- 30 minutter pause (13.30) ---------------

14.00 LP Martin

14.50 Wall-Ice

15.40 Mickael S.

 

 

 

 

Scene 4 - Bardus

12.00 Herrelaus Hund

12.30 Ragnar Teisrud

13.00 Nina Kvanmo Band

--------------- 30 minutter pause (13.30) ----------------

14.00 Open Window

15.00 Verlos Vintage

15.30 Geiga

16.00 Alan Hess

16.30 God Bedring

 

 

 

 

Scene 6 - Kongsparken

12.00 Stonerbonanza! 50 år med Black Sabbath!

12.30 Edmire Band

13.00 Kessel Fessel

--------------- 30 minutter pause (13.30) ---------------

14.00 Dull Boy Jack

14.30 God Bedring

15.00 Herrelaus Hund

15.30 Skyggeland

16.00 White Ascot

16.30 Ringo Moon

 

 

Scene 8 - Tromsø Havn Prostneset, OBS!!! FLYTTET INN PÅ TVIBIT! 

12.30 Oscar Sandoval

13.00 Blickenslager

--------------- 30 minutter pause (13.30) ---------------

14.00 Aurora

14.30 Kryp

Konsen rytmisk:

15.00: Musikk av Al Jarreu

15.30: Musikk av  Paul Simon  

16.00: Musikk av Iron Maiden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scene 1 - Bårstua

The North Country Fair presenter:

13.00 T. Thompsen & The Greatsville Waltz

13.30 Tuva Sofie Andersen

--------------- 30 minutter pause (14.00) ---------------

14.30 Marni Kruse

15.00 Gypsy Chicken

15.30 Line Saus & Håvard Stangnes

16.00 Peg&Awl

16.30 Saint Kodiak

 

Scene 3 - Musikkpaviljongen

Konsen klassisk stiller med kammerorkester, stort og mindre messingensembler,

klassisk sang og piano, orgel og treblås-ensembler:

12.00 Konsen klassisk

12.30 Konsen klassisk

13.00 Konsen klassisk

13.30 Konsen klassisk

--------------- 30 minutter pause (14.00) ---------------

14.30 Tromsø Orkesterforenings Janitsjarkorps

15.00 Sigsten Steien

15.30 Arctic Voices UNN HF

16.00 Tromsø Akademiske Kvinnekor

 

Scene 5 - Markedsplassen

12.30 Verlos Vintage

13.00 Nina Jebens Band

13.30 Peg&Awl

--------------- 30 minutter pause (14.00) ---------------

14.30 Ringo Moon

15.00 Roar Dons

15.30 Kulturskolens Vokalensamble

 

 

 

 

 

Scene 7 - Tromsø Bruktbokhandel

12.00 Gypsy Chicken

12.30 Marni Kruse

13.00 Sigsten Steien

--------------- 30 minutter pause (14.00) ---------------

14.30 Oscar Sandoval

15.00 Ragnar Teisrud

15.30 Nuorta & Louisa

 

 

 

Scene 9 - Bakgården på Driv og Mack

12.00 This Royal Family

12.30 Open Window

13.00 Geir Simonsen

13.30 Arctic Voices UNN HF

--------------- 30 minutter pause (14.00) ---------------

14.30 Stonebreakers

15.00 Blickenslager

15.30 Dull Boy Jack

16.00 Nina Jebens Band

 

Se hvor de forskjellige scene ligger HER.